Eesti Näituste OÜ kutsub Teie ettevõtet osalema ehitusmessil!

Järjekorras 26. rahvusvaheline ehitusmess Eesti ehitab avab iga-aastase kevadise ehitushooaja 3.-6. aprillil 2024 Eesti Näituste messikeskuses. Rahvusvaheline ehitusmess loob efektiivse äri-, koolitus- ja teabekeskkonna nii ehitussektori spetsialistidele kui ehitushuvilistele. Eesti ehitab pakub olulist turundustuge nii alustavatele kui ehitusturul juba tegutsevatele ettevõtetele.

Mess on ühtaegu suunatud nii erialakülastajatele kui koduomanikele ning temaatiliselt hallide vahel jaotatud. Messil Eesti ehitab on osalema oodatud ettevõtted ja organisatsioonid, kelle tegevusvaldkond hõlmab järgmiste tooterühmade tooteid ja teenuseid: arhitektuur ja projekteerimine, üld- ja eriehitustööd, ehituskrundi materjalid ja –tooted, ehitiste konstruktsioonimaterjalid ja –tooted, avatäited, pinnakattematerjalid, elektriinstallatsioonmaterjalid, kütte-, ventilatsiooni- ja veevarustusseadmed, jäätmemajanduse seadmed, ehitusmasinad, -seadmed, -tööriistad ja –vahendid, kokkupandavad ja tüüpehitised, töökaitse ja –ohutus; tööriided ja –kaitsevahendid, ehitusalane teadus-, nõustamis-, koolitus- ja kirjastustegevus, kinnisvaraprojektid ja –arendus, finantstooted.

Messipinna broneerimine messile Eesti ehitab on avatud. Registreerimisleht ja osalemistingimused on leitavad ehitusmessi kodulehel >>. 

Messitoetus Tallinna väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning FIEdele Täpsem info >>

Pärast koroonapandeemiat on aprillikuine ehitusmess toimunud kaks korda. Aastal 2022 osales 102 ettevõtet ja organisatsiooni ning nelja päeva jooksul külastas messi ligi 12 000 külastajat. Aastal 2023 osales 134 ettevõtet ja organisatsiooni ning nelja päeva jooksul külastas messi ligi 15 000 külastajat. Viimasel kahel aastal on meie programmiga liitunud Puitmajaliit, kes korraldab iga päev seminare ja on toonud selle valdkonna esindajaid messile juurde. Mess ülesehituselt jäänud sarnaseks. B ja C hallis üldehitus ning D hallis kütte-, ventilatsioonilahendused ning välialal rasketehnika ja väikeehitised. Messist võtab osa nii Eesti kui välisriikide nagu Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Poola ja Saksamaa ettevõtteid.

Messi Eesti ehitab projektijuht
Kristiine Herkel
Eesti Näituste AS
+372 613 7337
eestiehitab@fair.ee